شرکت بنيان فولاد گوهر پارسيان با هدف برآورده کردن بخشی از نیازهای صنایع بالادستی و پائين دستي نفت ، گاز ، پتروشيمي و فولاد و صنايع وابسته کشور با بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد، فعالیت خود را در این عرصه آغاز نمود.

در حال حاضر شرکت بنيان فولاد گوهر پارسيان با پتانسیل بالای منابع انسانی کارآمد و با تحصیلات عالیه و تجارب ارزنده، به عنوان بزرگترین و مجهزترین شرکت در مجموعه نفت ، گاز ، پتروشيمي و فولاد و صنايع وابسته در زمینه ارائه خدمات پايپينگ ، فيتينگ ،ولوها و ورق به شمار می رود.
استراتژی آینده شرکت بهبود مستمر فعالیتهای خود در بخشهای ستادی و عملیاتی در راستای ورود به بازارهای بین المللی علاوه بر تأمین نیازهای داخلي میباشد.

همچنین شرکت بنيان فولاد گوهر پارسيان با طراحی واستقرار سامانه مدیریت یکپارچه فرایندهای سازمان به منظور مکانیزه نمودن فعالیتهای خود، در دوره نسبتاً کوتاهی گامهای بلندی در جهت توسعه و بهبود هرچه بیشتر سازمانی برداشته است.

چشم انداز

شرکت بنيان فولاد گوهر پارسيان در نظر دارد در برنامه ی يك ساله با استفاده از تجهیزات و امکانات نرم افزاري مدرن و منحصر به فرد خود در صنايع نفت ، گاز ، پتروشيمي و فولاد و صنايع وابسته ، تأمین و تدارک تجهیزات آن و از طرفی با اتکا بر توان بالای سرمایه های انسانی متعهد و متخصص موجود در مجموعه، ضمن پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای و ایجاد ارزش برای مشتریان و ذینفعان بالفعل و بالقوه، با بهبود مستمر فعالیت های خود بر اساس استانداردهای کیفیت، محیط زیست و ایمنی و بهداشت، جایگاه خود را در مقیاس شرکتهای داخلي ارتقاء بخشد.

استراتژیها:

• – بازاریابی و توسعه بازار برای اخذ پروژه های بزرگ پايپينگ، فيتينگ و مدیریت پروژه
• – حفظ و صیانت از داراییهای موجود، ارتقای روز افزون تکنولوژی در حوزه نفت ، گاز ، پتروشيمي و فولاد و صنايع وابسته
• – بهبود مستمر فعالیتها با استقرار نظام مدیریت کیفیت مبتنی بر استانداردهای بین المللی ISO ,IMS ,HSE
• – ایجاد و یا گسترش همکاریهای مشترک با کشورهای متحد ایران در زمینه نفت و گاز و انرژی
• – اولویت بخشی به سرمایه های انسانی و ایجاد نظام انگیزشی مناسب برای کارکنان

مأموریت:

شركت بنيان فولاد گوهر پارسيان به عنوان یک شركت تامين كننده و توليدكننده و اجرای پروژه ها اعم از مديريت پروژه، بخش هايي در صنايع نفت ، گاز ، پتروشيمي و فولاد و صنايع وابسته ، در بازار داخلي با تكيه بر توانمندي نيروهاي متخصص خود در جهت رضايت مشتريان، سهامداران و ساير ذينفعان فعاليت مي نمايد